Vedoucí údržby závodu

  • Děčín

Pracovní místo ( Vedoucí údržby závodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Pod Chlumem č.p. 209/3, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned.

Náplň práce
- zajišťování bezchybného chodu výrobních strojů a zařízení
- provádění periodické a preventivní údržby výrobního zařízení (revize aj.)
- diagnostika závad a jejich řešení
- zajištění plánovaných oprav
- dohled nad úklidovými pracemi
- zařizování stavebních a údržbářských prací
- dohled nad společnými prostory objektu

Požadavky
- platný průkaz řidiče MDV, jeřábnický a vazačský průkaz,
- praxe s údržbou výrobních strojů a zařízení + manuální zručnost NUTNOSTÍ
- oprávnění dle vyhlášky 50 §6 nebo vyšší
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabídka
* po zapracování a výkonnosti zvyšování mzdy
* 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní či penzijní připojištění, příspěvek na stravování,
zvyšování kvalifikace, finanční odměna ke mzdě za docházku

Kontakt:
Lenka Rybářová, tel. 412 518 792, e-mail: decin@sempra.cz, upřednostňujeme osobní jednání - možné na výše uvedené adrese.
Volné místo vedoucí údržby závodu pro lokalitu Děčín.