PROJEKTANT/KA mostních a inženýrských konstrukcí

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTANT/KA mostních a inženýrských konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vaňurova 505/17, 460 01 Liberec
NÁPLŇ PRÁCE - uplatnění znalostí a dovedností
- koncepční návrhy mostních a inženýrských staveb a konstrukcí
- statické výpočty
- konstruktérské práce
- další nutné související činnosti při projekční činnosti
POŽADUJEME - znalosti, schopnosti a dovednosti
- VŠ vzdělání - zaměření mostní a inženýrské konstrukce, případně statika
- praxe v oboru (silniční mosty)
- znalost výpočetních a CAD systém
- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti
- samostatnost i schopnost práce v týmu
- flexibilitu, komunikativnost a aktivní přístup
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost AJ/NJ
NABÍZÍME - benefity a motivace
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- zajímavou, odpovědnou a pestrou práci
- profesní růst a podporu rozvoje osobnosti
- školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí
- odměňování v závislosti na vlastním nasazení
- širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)
Plat: 28 000 - 32 000,- Kč
Hlásit se předem telefonicky (Po od 9:00 do 11:00 hod.) nebo e-mailem
Volné místo projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí pro lokalitu Liberec.