Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

  • Olomouc

Pracovní náplň

Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc.
Náplň práce: řízení nákladního vozidla, přeprava zboží; vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče; ukládání a zajištění nákladu na vozidle; kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů.
Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E; digitální karta; bezúhonnost.
Nabízíme: práci ve stabilní prosperující firmě, pravidelnou výplatu, moderní vozový park, atraktivní benefity. Skutečný výdělek: 25.000 - 40 000 Kč.
Zaměstnanecké výhody: finanční odměna, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity.
Kontakt je možný telefonicky od 8:00 - 16:00 hod. nebo mailem.
Volné místo řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel pro lokalitu Olomouc.

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Nabízíme

Nástup možný od: 12. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby