Obchodní zástupce tvorby WWW stránek

  • Děčín

Pracovní místo ( Obchodní zástupce tvorby WWW stránek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výkon práce z domova. Nástup možný ihned.

Pro mladou společnost hledáme kolegy do týmu, kteří mají chuť s námi rozvíjet činnost v tvorbě webových stránek a vývoji vlastního redakčního systému pro jejich správu.

Oblast výkonu práce přidělujeme po jednotlivých okresech - v současné době obsazujeme Ústecký a Liberecký kraj (informace o již obsazených okresech sdělíme po kontaktování dle aktuálního stavu)

NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace se zákazníky (telefon, e-mail, obchodní schůzky),
- analyzování potřeb zákazníků,
- poskytování informací zákazníkům,
- aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků,
- uzavírání, změny a vypovídání písemných smluv se zákazníky,
- školení zákazníků v obsluze redakčního systému,
- řešení reklamací,
- komunikace s ostatními členy týmu (e-mail, Skype a dle potřeby osobně s Děčíně)

POŽADUJEME:
- dobré komunikační schopnosti a umění jednat s lidmi,
- dobrou znalost českého jazyka,
- základní znalost prostředí internetu (zbytek zaškolíme),
- aktivní sebevzdělávání (v tomto oboru téměř nutností),
- řidičský průkaz sk. B a vlastní auto velkou výhodou

NABÍZÍME:
- zaměstnání i bez předchozí praxe v oboru (při splnění požadavků),
- práci převážně z domova (s výjimkou obchodních schůzek u zákazníků),
- týdenní pružnou pracovní dobu,
- odměnu 18% z příjmů z realizovaných obchodů nad požadovaný minimální výkon

V případě pracovní smlouvy dále nabízíme:
- 5 dní dovolené navíc,
- dalších 5 dní dovolené navíc za splněný minimální výkon,
- průběžné vzdělávání v kvalitních obchodnických a webdesignových kurzech,
- možnost podílet se na vytváření obchodní strateg