VEDOUCÍ VÝVOJE informačních systémů

  • Boskovice

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝVOJE informačních systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Programujete? A chcete vést vývojový tým? Líbí se vám kombinace programování a vedení týmu zároveň? Hledáte společnost s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás!
Vaše NÁPLŇ PRÁCE bude:
-vedení menšího týmu programátorů,
-koordinace činnosti oddělení vývoje,
-programování,
-tvorba analýz,
-zodpovědnost za procesy na oddělení,
-komunikace se zákazníkem,
-spolupráce s týmem konzultantů a nadřízeným.
PŘEDPOKLADEM pro tuto práce je:
-praxe v programování v C#,
-manažerské zkušenosti (plánování, delegování a kontrola práce),
-analytické a koncepční myšlení,
-velmi dobré komunikační schopnosti,
-schopnost vést jednání, prezentovat, vyjednávat,
-samostatnost, přesnost, zodpovědnost, pečlivost.
Naše NABÍDKA pro Vás:
-práce na hlavní pracovní poměr,
-pružná pracovní doba,
-zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem,
-zajímavé platové ohodnocení,
-benefity (sick days, příspěvek na stravování a dojíždění, profesní vzdělávání, jazykové kurzy, aj.)
-firemní mateřská školka,
-dlouhodobá spolupráce,
-nástup ihned nebo dle domluvy.
První kontakt na mail: personalni@gatema.cz
Volné místo vedoucí vývoje informačních systémů pro lokalitu Boskovice.