Obraběč kovů - mechanik

  • Josefov

Pracovní místo ( Obraběč kovů - mechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Soustružení nerez oceli, obrábění na klasicích strojích SUI 40 apod, řezání závitů, lemování trubek, kusová výroba. Kvalifikované a odborné obrábění kovů.
Za Váš přínos jsme ochotni nabídnout: plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz, zajímavou a smysluplnou práci ve stabilní společnosti, přátelské pracovní prostředí, motivující odměnu za dobře vykonanou práci, profesní růst, pravidelné vzdělávání, stravování,5 dní ozdravného volna navíc, mzda: 25 000 – 30 000 Kč (po zapracování).
Očekáváme od Vás: minimálně vyučen v oboru obrábění kovů, manuální zručnost, preciznost a aktivní přístup k práci, dovednosti mechanické práce a servisu v oblasti strojních zařízení z nerezové oceli, schopnost samostatného myšlení a práce s vysokou mírou zodpovědnosti, znalost svařování oceli v oblasti výroby a servisu zařízení z nerezových ocelí vítána, orientace ve výkresové dokumentaci, vysoká míra zodpovědnosti, ŘP sk. B.
Své motivační dopisy a strukturované životopisy včetně dosažených výsledků zasílejte na adresu janulik@filtrace.com.
Volné místo obraběč kovů - mechanik pro lokalitu Josefov.