Technolog senior

  • Prachatice

Pracovní místo ( Technolog senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
Kontrola a prověřování výrobních technologií
Navrhování zlepšení a optimalizace procesů
Provádění kontrol nastavení bezpečnostních a technologických parametrů
Vytváření kontrolních plánů a FMEA
Zajištění a tvorba nových postupů technologie/ spolupráce na projektech se zahraničím
Tvorba technologie s ohledem na snižování zmetkovitosti
Spolupráce při objednávání nových zařízení
Správa nástrojů, přípravků náhradních dílů
Vedení malého týmu
Požadujeme:
VŠ vzdělání technického zaměření
Aj nebo Nj na komunikativní úrovni
Min. 5 let praxe na pozici technolog, zkušenost s vedením týmu lidí výhodou
Technické myšlení, čtení výkresové dokumentace
Samostatnost, trpělivost, odolnost vůči stresovým situacím, vyšší stupeň časové flexibility, ochota učit se novým věcem.
Nabízíme:
Práci ve stabilní a trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení, pružná pracovní doba
Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy/jazykové kurzy
Zaměstnanecké benefity: náborový příspěvek, 29 dní dovolené, vánoční prémie, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní spoření , prémie za export, závodní stravování
Možnost nástupu: ihned
Lucie Novotná,
E-Mail: lucie.novotna@reinfurt.cz
Telefon: 380 601 039, 725 110 166
Volné místo technolog senior pro lokalitu Prachatice.