VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE

  • Ostrov

Pracovní místo ( VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Řeháčková Monika Mgr., tel.: 737220888, 604 707 774, e-mail: zamestnani@witte-automotive.cz, osobně: Náborová kancelář Chodov - Staroměstská 31, 357 35 Chodov (PO 8:00-12:00, 12:30 - 16:00), Náborová kancelář Karlovy Vary - Jugoslávská 12, 360 01 Karlovy Vary (ÚT, ČT 8-16), Náborová kancelář Ostrov - Klínovecká 1407, Ostrov (PO 8-11, ST 13-16) od 3.7.2019
Požadujeme:
- Spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch, manuální zručnost
- Zkušenosti z výrobní společnosti jsou u nás vítány

Popis pracovní činnosti:
- Po absolvování zaškolení budete pracovat na některém z našich výrobních týmů
- Vaší náplní práce bude montáž zamykacích systémů do aut (sedačkové zámky, kapotové zámky, zámky bočních dveří a další)dle montážního postupu
- Budete pracovat na výrobních linkách
- Při práci je kladen důraz na dodržování kvality (kdo by chtěl jezdit autem, kterému nejdou otevřít dveře.. )

Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání
- Příležitosti k profesnímu růstu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
- Dotované stravování
- Širokou nabídku benefity programu
- 5 týdnů zasloužené dovolené
Volné místo výrobní dělník/ce pro lokalitu Ostrov.