Vedoucí lékař v oboru rehabilitační a fyzikální medicína

  • Karviná

Pracovní místo ( Vedoucí lékař v oboru rehabilitační a fyzikální medicína ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru
rehabilitační a fyzikální medicíny, licence ČLK
pro výkon funkce vedoucího lékaře nebo primáře v
oboru

Náplň práce:
- Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou
činnost
- Předepisuje léčebný plán a režim
- Dodržuje indikace lázeňské léčby
- Koná lékařské pohotovostní služby

Nabízíme:

Zázemí velké a stabilní společnosti,
zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance,
osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů.
Benefity – 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné stravování,
ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, nástup možný ihned nebo podle dohody
Jsme akreditované zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM
Volné místo vedoucí lékař v oboru rehabilitační a fyzikální medicína pro lokalitu Karviná.