MISTR MONTÁŽÍ NN/VN

  • Písek

Pracovní místo ( MISTR MONTÁŽÍ NN/VN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Místo výkonu práce: Písek-prostory na letišti v Krašovicích budova postavená na pozemku parcelní číslo st. 74 v katastrálním území Krašovice, obec Čížová
Náplň práce:
Realizace montážních zakázek NN,VN střediska Písek, plánování a řízení prací podřízených pracovníků, vedení veškerých předepsaných záznamů
Požadavky:
Vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo 7 nad 1000V
Nástupní mzda dle zkušeností a kvalifikace od 170 do 200 Kč/hod. (cca. 30.000 - 35.000 Kč/měsíc)
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady), firemní bezúročné půjčky, akciový program pro zaměstnance.
První kontakt Ing. Svobodová tel. 373 303 135, email: personalni@gaenergo.cz a domluvit schůzku.
Volné místo mistr montáží nn/vn pro lokalitu Písek.