ELEKTROMECHANIK

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Provádění pravidelných údržeb, dle servisních intervalů a potřeb provozů, na strojích CNC, montážních linkách a jednoúčelových strojích a robotech.
- Diagnostikování a odstraňování závad na CNC, montážních linkách a jednoúčelových strojích
a robotech.
- Provádění zápisů o údržbách v interním elektronickém informačním systému.
- Evidence a objednávání servisních zásahů, komunikace s dodavateli svěřených strojů.
- Účast na instalacích nových strojů a zařízení.
- Účast na školeních.
Požadavky:
- SOU, vyučen obor elektromechanik, nebo příbuzný obor, podmínkou vyhláška 50, minimálně §6
- praxe v oboru nutná, min. 4 roky
- nutná znalost ovládání a provádění servisů CNC strojů, robotů, hydrauliky a pneumatiky
- výhodou znalost údržby CNC strojů
- odborná znalost práce na PC, Simatic, Sinumeric
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- ŘP sk. B, oprávnění k obsluze VZV výhodou
- fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost
Nástupní hrubá mzda od 32 000 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení od 35 000 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Liberec.