3D měřící technik (laboratoř)

  • Jiřice

Pracovní místo ( 3D měřící technik (laboratoř) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: práce v laboratoři na 3D měřícím zařízení a provádění určitých měření, zpracování měřících programů a protokolů o měření, vyhodnocování jakosti a kvality výrobků, návrhy způsobů zvyšování jakosti, rozvrhuje jednotlivá měření a plánování kapacity, účast na firemních poradách.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru, výhodou praxe na obdobné pozici, zkušenost s měřením, znalost MSA, SPC, orientace ve výkresové dokumentaci, pečlivost, důslednost, samostatnost, týmoovost, zájem učit se novým věcem. Nástup možný ihned.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu, jazykové kurzy, stravenky, placené volno navíc, mzda dle zkušeností.
Volné místo 3d měřící technik (laboratoř) pro lokalitu Jiřice.