SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, specialista/ka pro seniory

  • Liberec

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, specialista/ka pro seniory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MCU Koloseum, o.p.s., hledá sociální pracovnici/pracovníka pro středisko osobní asistence - pracoviště Liberec.
Požadujeme: - pečlivost, spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, pracovitost, učit se novým věcem, samostatnost - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - ochotu a nadšení pro práci s cílovou skupinou (děti od 3 let, OZP, senioři). Požadujeme potřebné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., tedy minimálně vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání v oboru sociální nebo sociálně-právní, nejlépe s praxí a dobrou orientací v legislativě v sociální oblasti, tak i dobré znalosti na PC (MS Office, Outlook). Nabízíme: - příspěvek na kupon MHD/IDOL - služební telefon - vnitřní proškolení - zajištění dalšího odborného vzdělávání - stravování v jídelně MCU KOLOSEUM, o.p.s. za zaměstnaneckou cenu - menší přátelský kolektiv. Pracovní doba od pondělí do pátku v rozmezí od 7:30 do 16:00 hod. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte telefonicky v Po -Pá 8-18 hod. pro sjednání termínu schůzky. E-mailem zasílejte strukturované životopisy s průvodním motivačním dopisem. Pracovní poměr na dobu určitou, možnost následné prodloužení smlouvy, popř. další individuální specifika dle osobní dohody (např. začátek prac. doby,…)
Volné místo sociální pracovník/ce, specialista/ka pro seniory pro lokalitu Liberec.