MISTR PRÁŠKOVÉ LAKOVNY

  • Český Dub

Pracovní místo ( MISTR PRÁŠKOVÉ LAKOVNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:

Práce v oddělení lakovny, vedení týmu.

Požadujeme:

• SOŠ nebo SOU – technický směr výhodou

• Zkušenosti s vedením týmu pracovníků výhodou

• Samostatnost, spolehlivost

• Uživatelská znalost PC - MS OFFICE

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti – již 20 let na trhu

• Odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu

• Zaměstnanecké benefity (příspěvky na sportovní a relaxační aktivity, vitamíny, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, závodní stravování, volné vstupy na extraligové hokejové zápasy Home Credit Arena Liberec, volné vstupy do ZOO Liberec, 5 týdnů dovolené atd.)Požadovaný nástup: Ihned

Kontakt: Petra Košková, tel: (+420) 482 464 551, e-mail: petra.koskova@electropoli.cz
Volné místo mistr práškové lakovny pro lokalitu Český Dub.