OPERÁTOR VÝROBY

  • Písek

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CIZ
Pracovní doba: třísměnný provoz.
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: jedná se o práci na strojích vyrábějící výfuky (práce ve stoje); některé pozice vyžadují dobrou fyzickou zdatnost.
Požadujeme: plnit úkoly stanovené vedoucím pracovníkem směřující k plnění výrobních ukazatelů tak, aby odpovídaly požadavkům zákazníka; dodržovat zásady standardizace práce a dle potřeb závodu vypomáhat při inventurních pracích; měřit a zaznamenávat výsledky své práce do připravených formulářů dle standardů firmy a nařízení vedoucího pracovníka ; podávat zlepšovací návrhy vedoucí ke zvýšení výkonu, zlepšení pracoviště, snížení nákladů či jiné a realizovat je.
Zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou.
Nabízíme: příspěvek na ubytování, závodní stravování.
Volné místo operátor výroby pro lokalitu Písek.