Masér/ka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Masér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou). Nástup možný ihned. Pracovní doba: dle plánovaného rozpisu služeb. Požadujeme: minimální kvalifikace v akreditovaném masérském kurzu, praxe na uvedené pozici, spolehlivost, loajalita, znalost NJ, RJ, příp. AJ je výhodou. Nabízíme: hotel s celoročním provozem, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny a zákonné příplatky (za práci v sobotu, neděli a ve svátek), příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci dětí, jazykové kurzy, další vzdělávání. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 10:00-13:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 10:00-13:00 h - personální oddělení).
Volné místo masér/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.