PŘÍPRAVÁŘ/KA POZEMNÍCH STAVEB

  • Písek

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ/KA POZEMNÍCH STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁKLADNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů
poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek
analýza a vyhodnocení cenových nabídek
vypracovávání výkazů výměr
zpracovávání dílčích rozpočtů
příprava podkladů pro uzavření smlouvy/objednávky
vytváření harmonogramů a realizační příprava
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
POŽADAVKY:
SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
v případě SŠ min. 3 roky praxe v oblasti realizace staveb, u VŠ možno absolvent
dobrá znalost práce na PC - MS Office, především Excel, AutoCad, MS Project
znalost SW pro zpracování rozpočtů výhodou
komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost
ŘP sk.B
NABÍZÍME:
uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
odměňování závislé na osobních výkonech
práce v přátelském kolektivu
dlouhodobý zaměstnanecký vztah
podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
stáže na stavbě v rámci realizovaných zakázek
výše platu po zapracování 35 000,- Kč/měs.
podíl na ročních odměnách
příspěvek na stravování
příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce
bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti
Místo výkonu: Písek nebo Praha
Kontakt: email: kariera@castapisek.cz.
Volné místo přípravář/ka pozemních staveb pro lokalitu Písek.