Zámečník pro opravy plavidel

  • Děčín

Pracovní místo ( Zámečník pro opravy plavidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rozbělesy

Popis práce:
- provádění oprav plavidel, jejich zařízení a systémů v ČR a po celé Evropě

Požadavky:
- svářecí průkaz pro sváření elektrickým obloukem a plamenem
- vyučen nebo SŠ v oboru zámečník, instalatér, strojní zámečník
- řidičský průkaz skupiny B
- základní znalost německého jazyka vítána
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Zájemci zašlou na níže uvedený kontakt následující dokumenty:
- doklad o dosaženém vzdělání
- platné osvědčení svářeče dle ČSN 287-1
- strukturovaný životopis s uvedením praxe a všech získaných odborností

Kontaktní osoba:
Bohumila Dubnová, tel. 602 282 764, 545 111 912, e-mail: bohumila.dubnova@cspl.cz
Adresa pro osobní jednání s uchazeči: Karla Čapka 211/1, Děčín 1
Volné místo zámečník pro opravy plavidel pro lokalitu Děčín.