SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK ELEKTRO

  • Liberec

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK ELEKTRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE ODPOVĚDNOST:
- Tvorba schémat zapojení
- Podpora výroby
- Tvorba technické dokumentace
- Správa testovacích zařízení
- Tvorba kusovníků
VÁŠ PROFIL:
- SŠ technického zaměření, obor elektro
- Praxe min. 1 rok
- Znalost anglického jazyka - min. úroveň A2 slovem i písmem
- Odborné znalosti v oblasti elektro
- Excel, Autocad, Inventor, ES plán
- Regulace chladící techniky a elektromotorů výhodou
- Spolehlivost, organizační schopnosti, samostatnost
- ŘP sk. B
NABÍZÍME:
- základní mzda až 37 000,- Kč (včetně prémií) - dle zkušeností uchazeče
- další zaměstnanecké výhody např.
- dotované stravování v areálu
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
A další výhody dle Kolektivní smlouvy
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo samostatný pracovník elektro pro lokalitu Liberec.