Kuchař/ka - teplá kuchyně

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Kuchař/ka - teplá kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně a Hotel Excelsior, Hlavní třída 121/46, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou). Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-21:00 h). Požadujeme: vyučení v oboru kuchař/ka, praxe min. 1 rok v teplé kuchyni. Nabízíme: motivační odměny, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, v případě potřeby pomůžeme zajistit ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 10:00-13:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 10:00-13:00 h).
Volné místo kuchař/ka - teplá kuchyně pro lokalitu Mariánské Lázně.