ELEKTROMECHANIK, seřizovač, opravář strojů a zařízení

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK, seřizovač, opravář strojů a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Technik teamu pro transfery strojů
Společnost Europe Automotive Holding a.s. hledá do svého teamu posilu
v rámci transportů strojů a instalací výrobních linek.
Požadujeme:
- Mechatronik, maturita výhodou
- Mechanik strojní specialista, znalost obsluhy řídících systémů strojů a zařízení
- Samostatnost, flexibilita, schopnost rychlého rozhodování, analýza problémů
- Znalost hydrauliky a pneumatiky
- Práce s PC
- Praxe na stejné nebo podobné pozici minimálně 5 let
- Zkušenosti s vedením teamu výhodou
Nabízíme:
- Telefon
- Pružná pracovní doba
- Pravidelná valorizace platu
- Práce s moderní technikou
- Roční odměna při splnění hospodářských výsledků
- 13. a 14. plat
- Odborná školení a kurzy pro zvýšení kvalifikace a odbornosti
- Možnost dalšího karierního růstu
Volné místo elektromechanik, seřizovač, opravář strojů a zařízení pro lokalitu Liberec.