PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ PRŮMYSLOVÝCH INSTALACÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ PRŮMYSLOVÝCH INSTALACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
- elektroinstalace strojů (diagnostika, oprava, rekonstrukce)
- kontroly, opravy, přemístění zařízení
- elektroinstalaci nových zařízení a linek
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrikář/elektromechanik
- platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §5, 1 rok praxe
- logické myšlení, pečlivost, důslednost, zodpovědnost za výsledek
- znalost AJ a NJ výhodou
- ŘP sk. C+E výhodou
- znalosti hydrauliky a pneumatiky výhodou
Nabízíme:
- možnost profesního růstu
- odměny na základě hospodářského výsledku společnosti
- příjemné prostředí a sehraný kolektiv
- sportovní a kulturní aktivity
- firemní akce, vánoční večírek
- školení
- nástup možný ihned
Volné místo provozní elektrikář průmyslových instalací pro lokalitu Liberec.