průvodce lesní MŠ

  • Černá Hora

Pracovní místo ( průvodce lesní MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o dohodu o provedení práce v rozsahu 10-30 hodin týdně (dle domluvy) - odměna 120 Kč/hod.
Náplň práce: přímá práce s dětmi ve věku 2,5 - 7 let (skupina do počtu 16 dětí); vytváření pedagogické koncepce, programové náplně a pomůcek; komunikace s rodiči; organizování akcí LMŠ a propagace LMŠ.
Požadujeme: pracovní zkušenosti s vedením dětského kolektivu předškolního věku; schopnost práce s dětmi venku za každého počasí; orientaci či přímo vzdělání v oblasti environmentální výchovy; pozitivní přístup k dětem a životnímu prostředí; kladný vztah či zkušenost s alternativními pedagogickými směry (Waldorfská a Montessori pedagogika, intuitivní pedagogika, koncept Respektovat a být respektován); obětavost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup při tvorbě a udržování zázemí LMŠ, vlastní iniciativu a nápady v souvislosti s provozem LMŠ. Výhodou odborná kvalifikace pro výkon činnosti učitele MŠ
Nabízíme: zajímavou, pestrou a samostatnou tvůrčí práci s využitím vlastní kreativity; možnost osobního i profesního rozvoje a růstu; možnost dalšího vzdělávání; příjemné pracovní prostředí v přírodě, nástup možný ihned.
Více informací o LMŠ Permoník na ww.lmspermonik.cz
První kontakt mailem.
Volné místo průvodce lesní mš pro lokalitu Černá Hora.