Technický specialista/technická specialistka (oprava elektronických desek)

  • Krupka

Pracovní místo ( Technický specialista/technická specialistka (oprava elektronických desek) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zabýváme se opravou elektroniky, opravujeme notebooky, čtečky do skladu, scannery, bankomaty, apod. Máme působnost ve více jak 100 zemích po celém světě.
Aktuálně hledáme kandidáta na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA (oprava elektronických desek) - Diagnostika poruch a stavu elektronického zařízení.
Co očekáváme:
SŠ vzdělání, Měření a diagnostika komponentů, Orientace v elektro schématech, Znalost pájení elektronických obvodů, Analytické myšlení.
Co můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení, Zajímavou práci v perspektivním oboru IT, elektroniky, Zaměstnání v nové moderní společnosti, v příjemném kolektivu, Půlroční odměny, 5 týdnů dovolené, stravenky (100kč/den), firemní akce (Sportovní den, vánoční večírek, atd.), Volání Vodafone zdarma (po 1. odpracovaném roce).
Staň se součástí našeho týmu, neváhej a zašli životopis na email: jana.kucerova@ctdi.com.
Volné místo technický specialista/technická specialistka (oprava elektronických desek) pro lokalitu Krupka.