Automechanik nákladních vozidel ( autoelektrikář, autoklempíř)

  • Trmice

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žižkova č.p. 875/249, Trmice.
Požadujeme:vyučení v oboru automechanik / autoelektrikář /autoklempíř, praxe v oboru vítána zkušenosti s opravami nákladních vozidel vítány, řidičský průkaz sk.B – výhodou sk.C , zákaznicky orientovaný přístup, manuální zručnost, spolehlivost.
Nabízíme: po zkušební době nástupní bonus 27 000,- Kč + dalších 27 000,- po zapracování, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je součástí koncernu VW , možnost dalšího profesního růstu, odborná školení, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na sportovní aktivity a další zaměstnanecké benfity.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.
Volné místo automechanik nákladních vozidel ( autoelektrikář, autoklempíř) pro lokalitu Trmice.

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz