SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ A KOMPRESOROVÝCH STANIC

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ A KOMPRESOROVÝCH STANIC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: • instalace, servis a opravy kompresorů a souvisících zařízení (zaškolíme) • součinnost při dodávkách, realizacích a zprovozňování kompresorových stanic Požadujeme: • středoškolské vzdělání nebo vyučení oboru elektro-silnoproud (vyhláška 50 výhodou)
• zkušenosti s opravami strojů výhodou
• řidičské oprávnění sk.B • technické myšlení Osobnostní předpoklady: • zodpovědnost • spolehlivost • samostatnost Nabízíme: • samostatnou a perspektivní práci • zaškolení v rámci působení společnosti • motivující platové ohodnocení Pracovní vztah:
Hlavní pracovní poměr
Termín nástupu:
možno ihned, popř. dle dohody Nabídky uchazečů se strukturovaným životopisem, adresou a telefonem výhradně písemně na níže uvedené kontakty , vybrané uchazeče následně pozveme na osobní jednání.
TECHNO-AIR s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel./Fax.: (+420) 483 360 125, 483 360 145
E-mail : technoair@technoair.cz
Volné místo servisní a montážní technik kompresorů a kompresorových stanic pro lokalitu Jablonec nad Nisou.