OBRÁBĚČ KOVŮ, PROGRAMÁTOR, SEŘIZOVAČ

  • Liberec

Pracovní místo ( OBRÁBĚČ KOVŮ, PROGRAMÁTOR, SEŘIZOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- obsluha a programování CNC stroje Gildemeister CTX400 Twin, programování v HEIDENHAIN, Sinumeric, Fagor - výhodou
- samostatné seřizování strojů zavedené výroby
- tvorba technologického postupu dle výkresové dokumentace
- v souvislosti s výrobou samostatná práce dle technologických postupů, návodek, práce s měřidly
Požadujeme:
- vzdělání nebo dostatečná praxe v oboru
- znalost čtení výkresové dokumentace a výborná orientace v technické dokumentaci
- znalost programování CNC (ISO kód)
Nabízíme:
- možnost zajištění ubytování, stabilní zaměstnání, po odpracování 1 roku, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak na dobu neurčitou
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 7.00 do 15.00 hod.
Volné místo obráběč kovů, programátor, seřizovač pro lokalitu Liberec.