prodavač/ka, pomocný pracovník v prodejně

  • Žatec

Pracovní místo ( prodavač/ka, pomocný pracovník v prodejně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Husova 2908 Žatec
Požadujeme: - spolehlivost, fyzickou zdatnost, pracovitost - zájem se učit a dodržovat stanovené postupy - znalost vietnamského jazyka podmínkou (komunikační jazyk s vedením) - zkušenosti s prací na pokladně a s penězi podmínkou - zodpovědný přístup ke svěřeným prostředkům - organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost, flexibilita
Nabízíme: stravovací výhody
V případě zájmu nás kontaktujte na email: nga.vu@email.cz s přiloženým životopisem. Uchazeči, kteří splňují podmínky, kontaktujte se prosím na uvedenou emailovou adresu. Kontaktní osoba pro uchazeče: Vu Thi Nhung. O dalším postupu budete informováni
stravovací benefity
Volné místo prodavač/ka, pomocný pracovník v prodejně pro lokalitu Žatec.