ELEKTROMECHANIK/-ČKA MaR

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK/-ČKA MaR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Místo výkonu práce: Kydlinovská 103, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: elektromontážní práce MaR v dílně firmy a v provozu u našich zákazníků
- Požadujeme: ŘP sk. B, vyhl. 50 výhodou, zkušenosti s montáží MaR
- Nabízíme: super práci v super kolektivu za super podmínek
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Ing. Světlík Vladimír, tel. 777 163 920, e-mail: vladimir.svetlik@autmes.cz
Volné místo elektromechanik/-čka mar pro lokalitu Hradec Králové.