ŘIDIČ nákladního automobilu s přívěsem, tahače

  • Liberec

Pracovní místo ( ŘIDIČ nákladního automobilu s přívěsem, tahače ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme pracovní pozici řidiče MAN TGX 26.560 pro speciální přepravu
Jedná se o podporu montážních skupin společnosti – rozvoz mechanizace, materiálu a strojů
Nakládka, manipulace s mechanizací, jednání se zákazníky, starost o vozový park.
Nutná provozní údržba
Nabízíme zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti
• motivační finanční ohodnocení
• mobilní telefon
• školení
• neustále modernizovaný vozový park
• dlouhodobou stabilní práci, práce s unikátní a zajímavou mechanizací
• odměny na základě hospodářského výsledku společnosti
• 13. plat
• zaměstnanecké výhody
• kvalitní ochranné pomůcky, zimní pneu pro LKW
Co požadujeme:
• platné oprávnění, C+E, kartu řidiče
• smysl pro zodpovědnost, samostatnost a bezpečnost
• praxe v oboru nutná
• znalost cizích jazyků výhodou
• obsluha VZV, jeřáby výhodou
Volné místo řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače pro lokalitu Liberec.