Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

  • Kladno

Pracovní místo ( Řidiči mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce jsou státy EU.
Nástupní mzda je 20000,- s možností růstu až na 50000,- Kč (dle praxe, znalostí a výkonu).

Požadujeme:
ŘP sk. C + E, profesní průkaz, kartu do tachografu, výpis karty řidiče, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost k řízení vozidla. ADR průkaz výhodou.

Nabízíme:
pravidelné jízdy v rámci EU, mobilní telefon, kapesné, moderní vozový park

Telefonický kontakt v době od 8.00 do 15.00 hod. na č.tel. 778 533 935.
Volné místo řidiči mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Kladno.