inženýr/ka automatizace - rozvoj a udržení DCS systému a komunikačních cest

  • Slavětín

Pracovní místo ( inženýr/ka automatizace - rozvoj a udržení DCS systému a komunikačních cest ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Kystra u Slavětína 43,Louny
Požadujeme VŠ vzdělání v oboru IT (telekomunikace apod.), znalost AJ na komunikativní úrovni vč. technické (úroveň C1,C2), schopnost vést a školit kolektiv zaměstnanců, flexibilita a samostatnost, praxe v oboru IT či telekominikací
Náplň práce: odpovědnost za tvorbu a rozvoj DCS systému pro ovládání papírenského stroje, odpovědnost za propojování DCS systému s dalšími navazujícími zařízeními - měřící rám, hladinoměry, regulace, odpovědnost za rozvoj a automatizaci celé linky - papírenský stroj a mlecí linku, komunikace s dodavatelem DCS systém v AJ. technický rozvoj linky po stránce hardwarové a softwarové, rozvoj a zaučení zaměstnanců pro obsluhu DCS, vedení týmu o 6 lidech, návštěvy zahraničních dodavatelů a výstav
Nabízíme: perspektivní práci a zázemí, možnost ubytování, výhledově služební automobil, přátelské pracovní prostředí
kontakt: 725951815, e-mail: semerdziev@papir-novak.cz
Volné místo inženýr/ka automatizace - rozvoj a udržení dcs systému a komunikačních cest pro lokalitu Slavětín.