Specialista koncernových systémů logistiky rozložených vozů (m/ž)

  • Mladá Boleslav

Pracovní náplň

- Koordinace činností při nasazování koncernových informačních systémů logistiky
- Plánování a realizace školení při nasazování nových systémů logistiky
- Spolupráce s FIB při optimalizaci systémů a odstraňování chyb
- Spolupráce s koncernovým IT na vývoji systémů pro podporu logistických procesů
Požadujeme VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření), praxi v logistice, NJ nebo AJ - hovorová znalost
Volné místo specialista koncernových systémů logistiky rozložených vozů (m/ž) pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadujeme

Angličtina Aktivní - hovorová znalost nebo, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme

Nástup možný od: 02. 05. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba