Pekař-pecák

Pracovní náplň

Pekař-pecák. Vzdělání vyučen v oboru kuchař, pekař, cukrář (možnost i absolvent) nebo bez vyučení s praxí pecáka min.1 rok (práce na rotační a etážové peci, fyzická zdatnost). Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek, pracovní doba rozvržena do turnusů (4 dny práce/ 4 dny volno), nástup dle dohody. Mzda nástupní 26 000,-- - 49.000,-- Kč hrubého, možnost rychlého mzdového růstu. Požadujeme samostatnost, schopnost vedení týmu, spolehlivost, trestní bezúhonnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem. Poskytujeme příspěvek na životní pojištění, vánoční odměny, sezónní příplatek, zdarma svačiny na pracovišti. Kontakt: Ing. Radek Nodes, tel.: 602 474 251, 380 711 712, email: radek.nodes@nodesck.cz