Technik - infrastruktura Rakovnicko

Pracovní místo ( Technik - infrastruktura Rakovnicko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Datum nástupu dle dohody na jeden rok s možností prodloužení.
Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici technika na zakázkách infrastruktury a zemních prací s působností v okolí Rakovníku.
Náplň práce: odpovědnost za realizaci zakázek, odpovědnost za plánování a organizace práce v čase, odpovědnost za zajištění prací ve shodě se schválenou projektovou dokumentací, odpovědnost za skladování a výdej materiálu, zápisy do stavebních deníků, aktivní komunikace se zákazníkem.
Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání stavebního zaměření, zkušenosti v oboru zemní práce, dopravní stavby, inženýrských sítí, výborné organizační schopnosti- výborná znalost PC (Excel, Word, …), samostatnost, řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: práce na ŽL nebo HPP, motivující práci v rozvíjející se firmě, zajímavé mzdové ohodnocení s vazbou na výsledek, NTB, telefon, služební vůz (možnost využití pro soukromé účely), stravenky.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777317447 (Po-Pá 8-12 hod., SMS kdykoliv) nebo e-mailem sarka.ichova@eltico.cz