Technik údržby - junior

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Technik údržby - junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Technik údržby.
POPIS PRÁCE :
Provádění operativní údržby,
Odstraňování provozních závad na strojním zařízení
Údržba strojního, pneumatického, hydraulického a elektronického zařízení

POŽADAVKY
SOU nebo SŠ vzdělání technického směru (elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik,.)
1 ROK zkušenosti v oboru
Znalost a zkouška 50§ 6
Zkušenosti z oblasti údržby vstřikovacích lisů
Znalost pneumatických a hydraulických systémů
Samostatnost, rozhodnost, technické myšlení
Možnost pracovat na směny

NABÍZÍME
Možnost profesního a odborného růstu
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Atraktivní finanční ohodnocení
Profesní kurzy
Relokační balíček
Náborový příspěvek
Bonus cafaterie, vánoční bonus, stravenky a řadu dalších benefitů

Hlásit se osobně pondělí nebo středa ve 12:00 hod.
nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu:lsaffkov@cikautxo.com
Volné místo technik údržby - junior pro lokalitu Jablonec nad Nisou.