Řidič na rozvozové auto IVECO

  • Netolice

Pracovní místo ( Řidič na rozvozové auto IVECO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Řidič na rozvozové auto IVECO 3,5t v regionu Č. Budějovice-Prachatice-Písek
- PP na dobu neurčitou
- Platové ohodnocení 20 000-25 000Kč
ŠINDELÁŘ GROUP S.R.O.
Požadujeme
- řidičský průkaz sk. C, platné osvědčení profesní způsobilosti, výpis z rejstříku trestů a z bodového hodnocení, posudek o výsledku dopravně psychologického vyšetření
- časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, praxe na podobných strojích výhodou
Nabízíme
- jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti s mezinárodní účastí
- zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti
- volné víkendy, každý den doma s možností parkování v místě bydliště
Kontakt
Vodňanská č.p. 533, 384 11 Netolice personální oddělení tel. 731 123 121, e-mail: personalni@sindelar-spedition.cz
Volné místo řidič na rozvozové auto iveco pro lokalitu Netolice.