Databázový specialista MS SQL

  • Teplice

Pracovní místo ( Databázový specialista MS SQL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis zodpovědností a náplně práce:
Datové analýzy, návrh databázových struktur, exporty/importy dat. Správa databáze, optimalizace výkonu. Administrace
Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru, obor informační technologie výhodou. Znalost MS SQL Server 2008 R2 a vyšší (Analysis services, Reporting services, Integration services, T-SQL, Views, Functions, Stored Procedures). Zkušenosti s optimalizací dotazů a návrhem indexů
Znalost XML, SOAP, JSON. Analytické a komunikační schopnosti. AJ min. pasivní úroveň (čtení dokumentace). Pečlivý a zodpovědný přístup k práci. Touha dále se rozvíjet a učit se nové technologie
Nabízíme:
Práce v týmu zkušených vývojářů. Možnost podílet se na analýze i návrhu SW. Možnost odborného i karierního růstu. Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým. Flexibilní pracovní doba. Mobilní telefon.
Volné místo databázový specialista ms sql pro lokalitu Teplice.