Digitální a softwarový inženýr

  • Brno

Pracovní místo ( Digitální a softwarový inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem
Místo výkonu práce: Vídeňská 204/125, Brno 61900

Na pozici digitální a softwarový inženýr budete:
Vyvíjet modely naší IP, které jsou kombinovány, abychom vytvořili kompletní knihovny IO buněk pro použití s digitálními návrhy, které umožňují našim zákazníkům rozvíjet produkty ASIC
Udržovat a rozšiřovat interní skripty a databáze, které se používají pro vývoj a ověřování našich knihoven
Využívat schopnosti v oblasti kódování pro řízení současných nástrojů EDA v automatizovaném toku, které paralelně vytváří, kontroluje a dokumentuje mnoho pohledů
Implementovat automatizované ověřovací úlohy
Vytvářet datové listy, poznámky k aplikacím a zprávy pro naše interní i externí zákazníky pomocí aplikací Word, Excel a LaTeX
Pracovat v týmovém prostředí, které zahrnuje propojení s inženýry v mnoha různých oblastech, lokalitách a projektech

Požadavky na pozici:
Vysokoškolské vzdělání (zaměření elektro / počítačové inženýrství) s kurzy v teorii polovodičů, související zkušenosti s průmyslovým průmyslem výhodou
Porozumění návrhu integrovaného obvodu, charakterizaci, modelování a ověřování
Znalost počítačového programování včetně skriptovacích jazyků jako jsou C ++, Perl a TCL
Zkušenosti s Linuxem a znalost práce s příkazovým řádkem
Znalost simulace v programu Spice, včetně vývoje testovacích přípravků a analýzy vln
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Ústní i písemná komunikace v anglickém jazyce
Schopnost efektivní komunikaci s členy týmu po celém světě
Schopnost řešit složité a komplexní problémy

Nabízíme:
Příspěvek na penzijní/životní přip