Manipulační dělník - skládač

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Manipulační dělník - skládač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: skládání hliníkových cihliček - tzv. ingotů na palety, fyzicky náročnější práce
- Požadujeme: vzdělání není rozhodující, zdravotní způsobilost k výkonu práce, odpovědnost
- Nabízíme: nástup možný ihned, práci na HPP, práci v úkole, možnost nadstandartních výdělků dle plnění, celoroční práce, benefity
- Kontakt: p. Večerka tel. +420 777776355 ,nebo email: zdenek@kmkonsult.cz
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Volné místo manipulační dělník - skládač pro lokalitu Kroměříž.