KOVÁŘ/-KA KOVACÍHO STROJE A LISU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KOVÁŘ/-KA KOVACÍHO STROJE A LISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned, třísměnný provoz
- Pracovní náplň: obsluha kovacích strojů a lisů, fyzicky náročnější práce, rizikové pracoviště - riziko tepla a hluku
- Požadujeme: min. základní vzdělání, výhodou SOU strojírenského zaměření, nevyučené zájemce o tuto pozici zaškolíme, praxe i v příbuzném oboru vítána
- Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí, příplatky za práci v nočních a odpoledních směnách, možnost dalšího odborného vzdělávání, práci v přátelském kolektivu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: zslezakova@kovarna.cz nebo nás kontaktujte telefonicky (pondělí 09 - 10:00 h.) na tel.: 725 168 203, osobní návštěva po předchozí tel. dohodě možná (pí. Slezáková)
Volné místo kovář/-ka kovacího stroje a lisu pro lokalitu Hradec Králové.