Kuchař/Kuchařka

  • Mirošov

Pracovní místo ( Kuchař/Kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mirošov, Čtrnáctka č.p. 215
Pracovní náplň: příprava pokrmů
Požadujeme: min. základní vzdělání, praxi v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Praxe na pozici Kuchaře/Kuchařky. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: platové ohodnocení od 24.000,- do 30.000,- Kč/měs., zázemí stabilní společnosti, personální strava zdarma, oficiální mzda včetně 20 dní placené dovolené, měsíční prémie dle spolehlivosti a odvedené práce, roční prémie, možnost ubytování mezi směnami
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Kateřina Štěpánová, tel.: 606 630 730, e-mail: stepanova@rosso.cz
Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Mirošov.