Pracovník/ce ostrahy, stážný/ná

  • Slavkov u Brna

Pracovní místo ( Pracovník/ce ostrahy, stážný/ná ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VYHRAZENO PRO OZP
POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, plnoletost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, praxe výhodou, nikoli podmínkou, certifikát strážného není podmínkou, lze doplnit
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, 12 hodinové směny, úvazek zkrácený 30 hod/týden nebo dle dohody, pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost, komunikace s policií a klientem, administrativní činnost, zpracování denních reportů
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: odměny, příplatky, zázemí stabiliní společnosti, kariérní růst
KONTAKT: Liebertzová Pavla, tel.: 606 333 112, Po-Pá 8-15 hod, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz, nechodit na pracoviště osobně
Volné místo pracovník/ce ostrahy, stážný/ná pro lokalitu Slavkov u Brna.