Asistent/ka investičních operací

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka investičních operací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky kdykoli v pracovni dny
FNZ vyviji a stará se o správu software, ve kterém finančni instituce, jako například banky, aj. spravují svuj investični majetek. Koncovými klienty firmy jsou jak finančni poradci a specialisté, zakaznici těchto poradců, tak finančni odborníci v rámci instituci. Působi napríč Velkou Britanii, Evropou, Asii, Australii a Novým Zelandem.Navrhuje a vyviji vysoce intuitivni UI a interaktivni finančni nástroje dle klientských požadavků.

Zajimá vás oblast správy majetku a investic?
Baví vás mluvit anglicky a cítíte se dobře v mezinárodnim prostředi?
Chcete pracovat ve společnosti, kde se můžete posouvat v rámci týmu a pozic paralelně s nabývánim zkušenosti?
V tom případě se přidejte k našemu rostoucimu týmu Investment Operations.

Co budete dělat?
Spolupracovat s našimi klienty - přednimi mezinárodnimi finančnimi institucemi (svetove banky, apod.).
Starat se o jejich investični portfolia a komunikovat s back office úředníky našich klientů (banky, finanči instituce) aj.

Požadované zkušenosti:
SS vzdělání.
Zkušenost se zákaznickým servisem.
Zkušenost s používáním aplikace Excel pro analyzu dat.
Schopnost dodržování termínu a preciznost.
Komunikační a interpersonální dovednosti na vysoké úrovni.
AJ na úrovni B2 (v některých týmech se více komunikuje verbálně, v jiných písemně - můžete
si vybrat).

Nabízíme:
Muzete byt soucasti multikulturniho tymu a pracovat v modernim prostredi v centru Brna.
Pravidelne tydenni spolecenske udalosti.
26 dni dovolene.
Vzdelavaci a jazykove kurzy - AJ, CJ.
Stravenky ve vysi 90 Kc.