MANIPULANT/-KA VZV

  • Jičín

Pracovní místo ( MANIPULANT/-KA VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MANIPULANT/-KA VZV - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: jobs.jicin@continental-corporation.com, bližší informace od 7.30 - 16.00 hod na tel.: +420 493 589 418; +420 800 100 618 pí Dostrašilová nebo se dostavte osobně po předchozí tel. domluvě mezi 7.30 - 16.00 hod. Doporučenky lze projednávat každý týden ve čtvrtek v 10 hodin.
Požadujeme:
- ŔP skup. B
Náplň práce:
- zásobování výrobní linky materiálem
Nabízíme:
- pracovní doba - 3-4směnný provoz
- měsíční prémie, docházkovné, 13. a 14. bonus, roční odměna Continental, uvedená mzda je včetně všech bonusů a příplatků
- příspěvek na dopravu
- dotované stravování
- 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
- příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
- rekreaci a sportovní aktivity
- pracovní oblečení včetně servisu (opravy a praní)
- rehabilitační masáže v pracovní době
- vhodné i pro absolventy, občany EU a cizince na zaměstnanecké karty.
Volné místo manipulant/-ka vzv pro lokalitu Jičín.