LÉKAŘ/KA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ A CHIRURGICKOU AMBULANCI

  • Ostrov

Pracovní místo ( LÉKAŘ/KA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ A CHIRURGICKOU AMBULANCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LÉKAŘ/KA NA CHIRURGICKÉM ODDĚLENÍ

Kontakt: pí Ing. Tereza Schenková, tel.: 353 364 211, e-mail: tereza.schenkova@nemostrov.cz

Požadujeme:
- VŠ vzdělání - lékařská fakulta, specializace v oboru chirurgie + 7 let praxe
- profesionální přístup k plnění úkolů;
- loajalitu k zaměstnavateli;
- komunikativnost a vstřícnost;
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivní spolupráci;
- individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;
- motivující nadstandardní mzdové ohodnocení
- podporu osobního rozvoje;
- podporu vzdělávání a rozvoje (nastavení individuálního vzdělávacího plánu);
- realizaci v oboru;
- příjemné pracovní prostředí;
- příspěvek na ubytování.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdny dovolené + 1 týden zaměstnaneckého volna
- příspěvek na ubytování
- v rámci systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme závodní stravování, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce.

Místo výkonu práce: U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov

Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vašeho životopisu společnosti NEMOS PLUS s.r.o. se sídlem Na Florenci 2116/15, 11000 Praha 1, IČ: 47714913 / Nemocnice Ostrov, U nemocnice 1161, 363 01 Ostrov (Společnost), může tato Společnost, coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v tomto životopisu za účelem vedení výběrového řízení. Váš životopis a osobní údaje v něm obsažené bude společnost zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.
V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si Společnost a další osoby NEMOS PLUS s.r.o. na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis