ASISTENT / ASISTENTKA SEŘIZOVAČE

  • Kněžnice

Pracovní místo ( ASISTENT / ASISTENTKA SEŘIZOVAČE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:
V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce na email: personal@tecmaplast.cz nebo volejte na telefonní číslo : 493 523 946 (9.00-16.00hod.), případně se dostavte osobně na sídlo firmy: Tecmaplast CZ, s.r.o., Kněžnice 125 (9.00 - 15.00hod.)
Náplň práce:
výměna nástrojů na vstřikolisech, příprava výrobních prostředků, základní údržba nástrojů
Požadujeme:
SOU - možno i absolvent/-ka, manuální zručnost, ochota pracovat a učit se novým věcem, platný řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, logické myšlení, ochota pracovat ve směnném režimu
Nabízíme:
zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, příjemný kolektiv, nástup možný ihned, možnost profesního i osobního růstu, podporu při zaškolení a zajištění potřebných školení
Pozice vhodná i pro absolventy.
Volné místo asistent / asistentka seřizovače pro lokalitu Kněžnice.