Zdravotničtí asistentí

  • Havířov

Pracovní místo ( Zdravotničtí asistentí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Kvalifikace v oboru, znalost péče o seniory výhodou.

Nabízíme:
Možnost nástup i absolventů středních zdravotnických škol.
Směnnost dle domluvy s vrchní sestrou.
Zázemí silné expandující společnosti
Možnost práce na zkrácený úvazek, DPP nebo DPČ
Pracoviště s moderním zázemím, nadstandardním vybavením a pomůckami pro přímou péči
Podpora vzdělávání, stipendijní program, možnost profesního růstu
Zohlednění osobních požadavků při plánování služeb dle domluvy (ranní, odpolední,...)
Velmi dobré platové podmínky, motivační program
Stravování, chutná domácí kuchyně
Možnost ubytování, přespávání mezi službami
Podílení se na zavedení moderních ošetřovatelských postupů i na jiných pracovištích organizace po celé ČR, možnost stáží

Benefity: zvýhodněné stravování, poukázky na nákup potravin, věrnostní odměny

KONTAKT: Strukturovaný životopis s motivančím dopisem zasílejte na email.
Volné místo zdravotničtí asistentí pro lokalitu Havířov.