Elektroinženýři konstruktéři, mechatronici, konstruktéři strojní inženýři

  • Cheb

Pracovní místo ( Elektroinženýři konstruktéři, mechatronici, konstruktéři strojní inženýři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v moderním 3D programu AutoCAD Inventor, SolidWorks, CATIA? Jste technicky zaměřený/á a máte smysl pro detail? Láká Vás vedení projektů?

Náplň práce:
- Spolupráce, popř. samostatná práce na nových projektech
- Spolupráce na modifikaci stávajících produktů
- Součinnost při výrobě přípravků, modelů a prototypů
- Koordinace realizace projektů s výrobou
- Tvorba, správa a kontrola technické dokumentace
- Dodržování a studium technických norem a politiky jakosti
- Poskytování technické podpory

Požadavky:
- Ideálně VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojního zaměření (SŠ vzdělání v případě dostatečné praxe a nadšení pro věc)
- Pokročilá znalost 3D CAD (optimálně Autodesk Inventor)
- Pokročilá znalost MS Office
- Celkově praxe v oboru vítána
- Zájem o nové technologie a ochota se vzdělávat
- Analytické a kritické myšlení, iniciativa a schopnost argumentace
- Zručnost a kreativita
- Zodpovědnost, samostatnost
- Znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem značnou výhodou

Nabízíme:
- Rozmanitou práci, možnost seberealizace
- Možnost konstruovat špičkové produkty
- Neformální, stabilní a přátelské prostředí
- Platové ohodnocení dle schopností
- Projektové odměny
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Nástup ihned
Volné místo elektroinženýři konstruktéři, mechatronici, konstruktéři strojní inženýři pro lokalitu Cheb.