Kuchař - ka

  • Václavov u Bruntálu

Pracovní místo ( Kuchař - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Horní Václavov 148
Společnost podnikající v oblasti cestovním ruchu hledá do 4 hvězdičkového horského hotelu v Jeseníkách zaměstnance na pozici Kuchař/ka.

Požadujeme:
o Komunikativnost,
o příjemné vystupování,
o časovou flexibilitu,
o spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost,
o odolnost vůči stresu.

Pracovní náplň:
o komunikace s číšníkem a přijímání objednávek,
o příprava a úprava pokrmů,
o uskladňování a kontrola zboží,
o sestavování jídelního lístku,
o aranžování bufetů a banketů,
o úkolování pomocných sil v kuchyni a pomocných kuchařů,
o vyhodnocování nákladů na pokrmy, vyhodnocování ztrát ve výrobě.

Nabízíme:
o Příjemné pracovní prostředí,
o pracovní rozmanitost,
o rozvoj a rozšíření dosavadních zkušeností,
o místo výkonu práce: Jeseníky
o možnost ubytování,
o týdenní cykly nebo střídání krátký/dlouhý týden,
o možnost postupu na vedoucí pracovní pozice.

Životopisy s fotografií zasílejte na emailovou adresu: info@infogold.cz.
Záloha na mzdu, možnost ubytování, podnikové stravování, letní/zimní dovolená v hotelu v hodnotě 20000,- Kč zdarma, dobré platové podmínky zohledňující výkon.
Bližší informace na tel. č. 777 742 409 / po - pá vždy od 9.00 do 17.00 hodin /.
Z : 9.8.2017
Volné místo kuchař - ka pro lokalitu Václavov u Bruntálu.